Ürün kalitesi hayattır ve yüksek kaliteli ürün bizim ebedi peşinde

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd

Sertifika
iyi kalite konut sokak lambaları satış için
iyi kalite konut sokak lambaları satış için
File not found.

—— Артем

İyi iletişim sayesinde tüm sorunlar çözüldü, satın alma işleminden memnun kaldım.

—— Juan Holvoet

Merhaba, zhang, mallarınız harika, daha fazla ihtiyacım olduğunda, sizden satın alacağım.

—— Esteban Di Leo

Ben sohbet şimdi

Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd

1 2 3 4 5
Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd
Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Factory workshop Company environment living room Company appearance

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : JX-ışık
No. Çalışanları : 500~1000
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 70% - 80%

Jiangsu Jiang Xu Aydınlatma Teknolojisi Limited Şirketi, Jiangsu Jiang Xu Group'un bir yan kuruluşudur. Jiang Xu Group, 220.000 metrekarelik bir alan, 80.000 metrekareden fazla inşaat alanı, 1000'den fazla çalışanı ve ISO / TS16949, ISO9000 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir. 2005 yılında dünyaca ünlü dergisi Forbes, Jiang Xu'yu “100 en iyi Çin küçük ve orta ölçekli işletme” arasında listeledi. 2006 yılında şirketimize "ulusal bileşenler ve parça ihracatı temel kuruluşu" verilmiştir. 2007 yılında, Jiangsu Eyaletindeki Yüksek Teknoloji teşebbüsünü Devlet Ticaret Bakanlığı ve Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu tarafından kazanmıştır.

Jiang Xu Aydınlatma Teknolojisi Limited Şirketi 1996 yılında, Japonya'dan elit denizaşırı geri dönenlerin bir ekip tarafından kuruldu. Wuxi'de “530 Yetenekli Giriş Yüksek Teknoloji Kurumsal” olarak ödüllendirildi, kalite yönetim sistemleri sertifikası aldı. Şirket ayrıca patlamaya karşı korumalı ürünler sertifikası ve kömür güvenliği sertifikası da dahil olmak üzere birçok LED aydınlatma ürününü ve sertifikasını aldı. Ulusal teknoloji departmanı (projenin kodu: 11C26213204526) altında kendi geliştirdiğimiz “Verimli Enerji Tasarruflu High Power LED Sokak Lambası” projesi, “Ulusal İnovasyon Projesi” ödülüne layık görüldü ve Çin Ulusal tarafından “Top Ten Best LED Aydınlatma Ürünleri Ödülü” ne layık görüldü. 2011 yılında yarı iletken aydınlatma ürünleri yarışmasında Elektrik Işık Kaynağı Kalite Denetim ve Denetim Merkezi ve Şangay Semiconductor Aydınlatma Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi. Firmamız "Jiangsu Province Özel Olarak İşletilen Bilim ve Teknoloji Kurumsal" olarak adlandırılmıştır ve CSA Ulusal Yarıiletken Aydınlatma Mühendisliği üyesi ve İlk kez altıncı oturumları boyunca Endüstriyel İttifak.

Başta Japonya ve ABD olmak üzere Avrupa, Asya, Orta Doğu ve diğer ülkelere ihraç edilen yüksek kaliteli LED aydınlatma ürünleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Şirket kurulduğu günden bu yana, her zaman yüksek performans ve düşük maliyetli ürünler üretmeyi ve yeni ürün araştırma ve geliştirme yeteneklerini geliştirmek için Yüksek Teknoloji yeteneklerini tanıtmayı ve teknoloji iyileştirme yatırımlarını arttırmayı amaçlayan temel kılavuz olarak pazar talebini kullanmaktadır. yenilik.

Şirket aynı zamanda piyasa taleplerini karşılamak için Spot Işık, Yüksek Tavan Lambaları ve diğer yüksek kaliteli ürünler gibi geleneksel aydınlatma ürünlerinin üretimini sürdürdü. LED Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambaları, Güneş Bahçe Işıkları, Ev Küçük Taşınabilir Güneş Enerjisi Sistemleri, Konut Güneş Enerjisi Üretimi Sistemleri, Taşınabilir Patlamaya dayanıklı Bakım gerektirmeyen LED Madenci Lamba, Madencilik dahil olmak üzere güneş enerjisiyle çalışan bir LED aydınlatma ürünlerini başarıyla geliştirmiştir. Lamba Akıllı Şarj Sistemi, Yüksek Güç LED Taşkın Işık, Yüksek Güçlü Endüstriyel Işık, Yüksek Güç LED Stadyum Taşkın Işık, Yüksek Güç LED Sokak Lambaları, Demiryolu, yol ve Tünel Işıklar ve diğer ürünler.

Üretim sitesi Jiangsu Eyaleti, Yixing Şehri, 69 Xiang Tou Batı Yolu'nda yer almaktadır. Fabrikamız 4500 metrekare, temiz ve parlak bir alanı kaplamaktadır. Firmamız uzun vadeli teknik alışveriş ve Fudan Üniversitesi Işık Kaynağı ve Aydınlatma Mühendisliği Bölümü gibi Çin'in önde gelen bilimsel araştırma kurumları ve üniversiteler ile işbirliği vardır. Ayrıca, ulusal LED Endüstri Birliği üyesi olan Amerika Birleşik Devletleri'nin CREE şirketlerinin stratejik ortağıyız; OSRAM ile uzun vadeli bir ortaklık kurdu. Jiang Xu Lighting'in araştırma ve geliştirme yönü, katı hal aydınlatma kaynakları ile LED ürünlerinin geliştirilmesine odaklanan Ulusal Bilim ve Teknoloji Bakanlığı ve Çin Bilimler Akademisi Semiconductor Institute ile koordineli ve güç kaynağı, malzeme, elektronik araştırma ve uygulama devreler vb. LED aydınlatma ürünlerinin temel teknolojisini geliştirdik ve sahip olduk ve geçen yıl 8 ulusal patent elde ettik.

Firmamız her zaman "Bilim ve teknoloji inovasyonu ile rehberlik, ürün kalitesi bir işletmenin hayatıdır" kavramına bağlı, Jiang Xu Lighting'in mükemmel ürün ve kalite güvencesi müşterilerimiz için en iyi ödüllerdir.

İletişim bilgileri
Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd

İlgili kişi: Miss. Zhang

Tel: 86-510-87939256

Faks: 86-510-87227225

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)